Seramik Takı Sergisi

Karma Sergi - 
18 Aralık -30 Ocak 2021

Yeni Yılı Karşılama Sergilerilerinden İkincisi Olan, Online ‘’Seramik Takı Sergisi’’ 18 Aralık – 30 Ocak 2021 Tarihleri Arasında, www.dartgaleri.com.tr’de.

Eserler İle İlgili Detaylı Bilgi Ve Fiyat Bilgisi İçin Bizlere İnstagram Adresimiz @dartgaleri’yi Takip Ederek Dm’den, Haricinde İnternet Sitemizde Bulunan Eserlerin, Bilgiler Bölümündeki WhatsApp İkonundan Veya İletişim Sekmesinden Mesaj Gönder Bölümünü Kullanarak Dolduracağınız Form İle Geri Dönüş Alabilirsiniz..

‘’Seramik Takı Sergisi’’

İçinde bulunduğumuz salgın ortamında sanat projeleri biz sanatçıları bir araya getirmeye devam ediyor. Sanatçılar olarak sorumluluk bilinciyle yeni normallere alışmaya çalışan kitlelere ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2020 yılının son günlerini yaşarken, bu seramik sergisini yeni yıla umutla bakmak ve güzel dileklerimizi pozitif bir sinerjiye çevirmek amacıyla D’Art galeriyle birlikte düzenlemiş bulunuyoruz.

Sergimizin konusu insanın antik çağlardan günümüze adeta vazgeçilmez parçası haline gelen takılar…

Sergide yer alan sanatçılar arasında kıymetli hocalarımız ve sanat hayatını farklı şekillerde sürdüren değerli sanatçı arkadaşlarımız bulunuyor. Hepsi özgün sanatsal ifadeleriyle bu sergi için kendisini ve sanatını yansıtan seramik takılar tasarladı.Davetli ve katılımcı tüm sanatçılarımıza sergimizde yer aldıkları için teşekkür ederim. Ayrıca sergiyi oluşturma fikrini sunduğu ve bu moral verici etkinliğe ev sahipliği yaptığı için D’Art Galeri Koordinatörü sevgili Duygu Bağlan’a teşekkürlerimi sunarken,tüm dünyanın sağlıklı günlere en kısa sürede kavuşmasını ve 2021 yılının hepimize iyi gelmesini dilerim.

Sergi Küratörü

Prof.Ezgi Hakan

Sergiyi Paylaş

Eserler