ArtContact 2022

26-29 Mayıs 2022

Bu yıl 2.si gerçekleşen çağdaş sanat fuarı ArtContact İstanbul’da bizde yerimizi aldık. Sanatseverleri bir çok sanatçı ve sanat eseri ile buluşturduk. Seramik sanatını ve bizi yalnız bırakmayan tüm sanatseverlere teşekkür ederiz..

 

Katılan Sanatçılarımız;

Sadi Diren

Özge Tan

 

”Keşke bir şeyler değişse diye sadece düşünmeyip, aydınlık yarınlarımız için mutlaka eğitim ve destekleyici sanatın önemine inanan olarak, otizmli çocuklarımız için bugün bir TOHUM atın.

Bu seçim büyük bir yol ayrımı, çünkü sizin adımlarınızla destek olacağınız otizmli çocuklar hak ettikleri eğitim desteğine ulaşacaklar ve otizmle yaşamanın mümkün olduğuna sizlerin-sanatın aracılığı ile inanacaklar.

SM Fransız Lisesi, Sosyal Yardım ve Dayanışma Kulübü ögrencilerinin çabaları ile üç otizmli çocuğumuza, yapılan farklı etkinlikler ile eğitim bursu imkanı sağlandı. sanatın birlestirici etkisi  ile çocuklarımız icin bizlerde elimizi taşın altına koyuyoruz..”

Artcontact Çağdaş sanat fuarında yer alan standımızda, ‘Bir adım atın’ afişi önünde sergilenen eserlerin satışından sağlanan geliri, otizmli çocuklarımızın eğitimine katkı sağlaması amacıyla tohum otizm vakfına bağışladık.

Eserleri Bulunan Sanatçılarımız;

Ayşe Ergüner

Hasan Numan Suçağlar

Kadir Ertürk

Gamze Boz

Zehra Çobanlı

Buğra Özer

Ezgi Hakan

Efe Türkel

Füsun Çövenoğlu